Ние използваме технологията на "бисквитките", за да улесним използването на този сайт.

За реклама 0878959517  

   
   
   

Програмата по дни и часове в груповата фаза на Мондиал 2018

Детайли
AddThis Social Bookmark Button

Вече е ясна и програмата на срещите в груповата фаза на Мондиал 2018. Днес бе изтеглен жребият, който разпредели 32-та отбора в 8 групи. 

 Срещите ще се играят най-вече в: 14:00, 16:00, 17:00 и 20:00 часа българско време, като един от тях ще започне 12:00 часа.

Група "А"

14 юни Русия - Саудитска Арабия 17 часа

15 юни Египет - Уругвай, Екатеринбург, 14 ч

 19 юни Русия - Египет, Санкт Петербург, 20 ч

 20 юни Уругвай - Саудитска Арабия, Ростов, 17 ч

 25 юни Уругвай - Русия, Самара, 16 ч

 Саудитска Арабия - Египет, Волгоград, 16 ч

  Група "В"

 15 юни Мароко - Иран, Санкт Петербург, 17 ч

 Португалия - Испания, Сочи, 20 ч

 20 юни Португалия - Мароко, Москва, Лужники, 14 ч

 Иран - Испания, Казан, 20 ч

 25 юни Иран - Португалия, Саранск, 20 ч

 Испания - Мароко, Калининград, 20 ч

 Група "С"

 16 юни Франция - Австралия, Казан, 12 ч

 Перу - Дания, Саранск, 18 ч

 21 юни Франция - Перу, Екатеринбург, 14 ч

 Дания - Австралия, Самара, 17 ч

 26 юни Дания - Франция, Москва, Лужники, 16 ч

 Австралия - Перу, Сочи, 16 ч

 Група "D"

 16 юни Аржентина - Исландия, Москва, Спартак, 15 ч

 Хърватия - Нигерия, Калининград, 21 ч

 21 юни Аржентина - Хърватия, Нижни Новгород, 20 ч

 22 юни Нигерия - Исландия, Волгоград, 17 ч

 26 юни Нигерия - Аржентина, Санкт Петербург, 20 ч

 Исландия - Хърватия, Ростов, 20 ч

 Група "Е"

 17 юни Коста Рика - Сърбия, Самара, 14 ч

 Бразилия - Швейцария, Ростов, 20 ч

 22 юни Бразилия - Коста Рика, Санкт Петербург, 14 ч

 Сърбия - Швейцаярия, Калининград, 20 ч

 27 юни Сърбия - Бразилия, Москва, Спартак, 20 ч

 Швейцария - Коста Рика, Нижни Новгород, 20 ч

 Група "F"

 17 юни Германия - Мексико, Москва, Лужники, 17 ч

 18 юни Швеция - Република Корея, Нижни Новгород, 14 ч

 23 юни Германия - Швеция, Сочи, 17 ч

 Република Корея - Мексико, Ростов, 20 ч

 27 юни Република Корея - Германия, Казан, 16 ч

 Мексико - Швеция, Екатеринбург, 16 ч

 Група "G"

 18 юни Белгия - Панама, Сочи, 17 ч

 Тунис - Англия, Волгоград, 20 ч

 23 юни Белгия - Тунис, Москва, Спартак, 14 ч

 24 юни Англия - Панама, Нижни Новгород, 14 ч

 28 юни Англия - Белгия, Калининград, 20 ч

 Панама - Тунис, Саранск, 20 ч

 Група "Н"

 19 юни Полша - Сенегал, Москва, Лужники, 14 ч

 Колумбия - Япония, Саранск, 17 ч

 24 юни Япония - Сенегал, Екатеринбург, 17 ч

 Полша - Колумбия, Казан, 20 ч

 28 юни Япония - Полша, Волгоград, 16 ч

 Сенегал - Колумбия, Самара, 16 ч

   
   
   
© КАНАЛ 6
Днес7
Вчера523
Тази седмица3269
Този месец14362
Общо1006214

Powered by CoalaWeb